Escape Room - Úniková hra

Neohodnoceno

Počet hráčů: 3-5

Doporučený věk: 16+

Herní doba: 60 min

899 Kč
Momentálně nedostupné

Unikátní společenská hra Escape Room - Úniková hra vás zavede do napínavých scénářů, ve kterých se snažíte najít kódy pro útěk. Proti vám hraje čas.

Tzv. Únikové místnosti, neboli Escape Room, jsou hitem po celém světě a my vám představujeme deskovou hru, ve které jste „uvězněni“ také a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut. Kódy nacházíte řešením hádanek a rébusů.
Používejte mozek! Nezbytná je také týmová práce, dostatečná komunikace, dobré nápady, tvořivost, logika a smysl pro detail!

Toto balení obsahuje 4 napínavé scénáře a každý scénář se skládá ze 3 částí. V každé části musíte najít správnou čtyř kombinaci klíčů z šestnácti možných. Klíče zasunujete do Chrono dekodéru. Nejděte 3 správné kombinace klíčů během 60 minut a vyhrajte hru. Společně buď vyhráváte nebo prohráváte...

Začínáte otevřením obálky a přečtením úvodního příběhu záhady. Vyřešení záhady je samozřejmostí. Navíc obálky obsahují různé druhy šifer, které musíte rozluštit, abyste odhalili správnou kombinaci klíčů. Každý hráč si najde vlastní typ šifry, do které se může ihned pustit.
Každé kolo budete čelit novým elementům na hracím stole. Budete nalézat nejednu stopu vedoucí k rozluštění celé záhady. Jste připraveni na tuto výzvu!?

 

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů naleznete na Zatrolené hry.

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů (v anglickém jazyce) naleznete na Boardgamegeek.

Kód Kód: 1550
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Společenské hry
1. Jazyk: český
2. Min. počet hráčů: 3
3. Max. počet hráčů: 5
4. Min. herní doba: 60 min
5. Minimální věk: 16
6. Základní hra/rozšíření: základní hra
Položka byla vyprodána…