Ďábelský profesor a Citadela času

Neohodnoceno

Počet hráčů: 2-4

Doporučený věk: 8+

Herní doba: 30-45 min

719 Kč
Momentálně nedostupné

Spojte se s kolegy dobrodruhy a zachraňte některé z nejslavnějších světových pokladů z tajemného hradu ďábelského profesora.

Profesor ukradl neocenitelné poklady, jako je Mona Lisa nebo Rosettská deska, a ukryl je ve své citadele.

Rychle aktivujte správné páky a spínače, najděte cestu přes zamknuté dveře a zachraňte čtyři poklady dříve, než profesor ukryje jiné čtyři poklady ve své tajné skrýši.

V této hře, která je určena pro 2–4 hráče od 8 let, představujete skupinu dobrodruhů. Vaším úkolem je zachránit největší poklady světa, například obraz Mony Lisy, Rosettskou desku, meč Exkalibur či Křišťálovou lebku, které ukradl ďábelský profesor a ukryl ve svém hradu. Musíte zachránit čtyři poklady dříve, než je profesor nenávratně ukryje.

Hrad ďábelského profesora je chráněn pastmi a zabezpečovacím zařízením. Tyto překážky budete muset překonat, zároveň budete muset dát pozor, aby vás profesor neobjevil.

Každý hráč si na začátku hry vybere jednu z pěti postav, které mají zvláštní dovednosti a akční karty. V tazích se budete pravidelně střídat. V jednom tahu: 1. odhalíte dvě karty akcí ze svého balíčku (jednu z nich pak můžete během tahu použít), 2. provedete tři akce (pohyb, odemčení dveří, přepnutí spínače, záchrana pokladu), 3. hodíte kostkami, které určí aktivity profesora (zpravidla se bude pohybovat, zamykat dveře a zapínat zabezpečovací zařízení, které jste s vypětím všech sil předtím deaktivovali).

 

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů naleznete na Zatrolené hry.

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů (v anglickém jazyce) naleznete na Boardgamegeek.

Kód Kód: 5237
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Společenské hry
1. Minimální věk: 8
2. Min. počet hráčů: 2
3. Max. počet hráčů: 4
4. Min. herní doba: 30 min
5. Jazyk: český
6. Základní hra/rozšíření: základní hra
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: