Od 1.3.2021 máme pro Vás nadále otevřené výdejní okénko našeho e-shopu, a to v upravené otevírací době: Po-Pá od 10:00 do 17:00. Budeme se na Vás těšit.

Blafuj

Neohodnoceno

Počet hráčů: 2-6

Doporučený věk: 8+

Herní doba: 30 min

199 Kč
Momentálně nedostupné

Myslíte, že dokážete blafovat, aniž by to na vás bylo poznat? Pak je hra Blafuj přesně pro vás. Snahou každého z hráčů je totiž přinutit ostatní protihráče k chybnému úsudku a tím je donutit, aby před sebe vykládali ty karty, u kterých si špatně tipnuli, zda jste mluvili pravdu či nikoliv.

A jak se hraje?

Nabídnete kartu protihráči a současně řeknete, jaký tvor na kartě je. Buď hráč řekne, že blafujete nebo že mluvíte pravdu nebo se na kartu podívá a přepošle ji někomu dalšímu. Karta skončí u hráče, který buď neodhadne, že jeho soupeř blafuje či mluví pravdu, nebo u toho, jehož blafování či pravda byla odhalena. První hráč, u kterého takto skončí 4 karty se stejným tvorem anebo hráč, kterému dojdou všechny karty a nemá čím začít další kolo, prohrává. Vtipná grafika málo oblíbených zvířátek přidává hře na zábavnosti. A také na faktu, že tvorečky mít u sebe vyložené opravdu nechcete!

 

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů naleznete na Zatrolené hry.

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů (v anglickém jazyce) naleznete na Boardgamegeek.

Kód Kód: 157
Jméno značky: Blackfire
Kategorie: Společenské hry
1. Jazyk: bez textu (CZ pravidla)
2. Min. počet hráčů: 2
3. Max. počet hráčů: 6
4. Min. herní doba: 30 min
5. Minimální věk: 8
6. Základní hra/rozšíření: základní hra
Položka byla vyprodána…