Alchymisté

Neohodnoceno

Počet hráčů: 2-4

Doporučený věk: 12+

Herní doba: 120 min

Můžeme doručit do:
27.3.2023
899 Kč
Skladem (1 ks)

Staňte se alchymistou se vším všudy! Se zatajeným dechem provádějte odvážné pokusy a objevujte magické schopnosti jednotlivých přísad. Své výsledky publikuje a získávejte granty. Své výrobky zpeněžujte a nakupujte mocné artefakty, které vám pomohou v dalším bádání. Veřejně vyvracejte bludy bezostyšně šířené pošetilci, kteří vám nesahají ani po kotníky. Zatrolení pouťoví mastičkáři!
Strategická hra vás učí vyhodnocovat rizika. Můžete finančně podpořit nejnovější teorii o ropuchách nebo naopak systematicky střádat zlaťáky na pořízení mocného artefaktu. Ale ruku na srdce – vážně si myslíte, že je dobrý nápad prodat svůj nový lektvar tomu šílenému barbarovi, který kolem sebe mydlí sekyrou hlava nehlava? Zvlášť když i vy sami si nejste tak úplně jistí, jaké má učinky?
Hra spolupracuje s aplikací, která využije váš tablet či smartphone k vyhodnocování atributů alchemických přísad. Aplikace je dostupná zdarma a je podporována operačními systémy iOS, Android a Windows. Alchymisty lze hrát i bez asistence elektronického zařízení – v takovém případě bere na sebe jeden z hráčů úlohu Game Mastera. Zvolený Game Master ale nemůže hrát s ostatními hráči, neboť se jedná o „nestranného soudce“.

 

 

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů naleznete na Zatrolené hry.

Více informací ke hře včetně hodnocení a komentářů (v anglickém jazyce) naleznete na Boardgamegeek.

 

 

 

 

 

 

Kód Kód: 632
Jméno značky: MINDOK
Kategorie: Společenské hry
1. Minimální věk: 12
2. Min. počet hráčů: 2
3. Max. počet hráčů: 4
4. Min. herní doba: 120 min
5. Jazyk: český
6. Základní hra/rozšíření: základní hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: