Všeobecné obchodní podmínky

1. Základní ustanovení
Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen "VOP") upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi dodavatelem Otakarem Nechvátalem (dále jen "prodávající") a jeho obchodními partnery (dále jen "kupující").

Prodávající

Otakar Nechvátal, se sídlem Průběžná 2519/46, České Budějovice 370 04
Prodávající je plátce DPH.
IČO: 06612890
DIČ: CZ-8505281356

Kontaktní údaje:
Telefon: 721 027 400
E-mail: obchod@hry-hlavolamy.cz

Adresa prodejny Labyrint: Plachého 54/3, České Budějovice, 370 01

Kupující

Koncový uživatel – při zahájení obchodních vztahů, předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.
Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem, výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními Zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku, jakož i předpisy souvisejícími.

Právní vztahy prodávajícího, výslovně neupravené těmito VOP ani smlouvou mezi prodávajícím a kupujícím se řídí příslušnými ustanoveními Zákona č.513/1991 Sb., Obchodního zákoníku v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími. Individuální smlouva s kupujícím je nadřazena VOP.

2. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

3. Otevírací doba

Objednávky přes internetový obchod na adrese http://www.hry-hlavolamy.cz (dále jen "e-shop"):
24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Příjem objednávek pro expedici do druhého pracovního dne pro ČR:
do 10:00 hodin.
Na e-maily odpovídáme zpravidla ve lhůtě 12 hodin, nejdéle však do 3 dnů.

4. Ceníky

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen i v průběhu dne bez předchozího upozornění. V on-line e-shopu jsou vždy aktuální a platné ceny. Za tyto ceny bude vždy objednávka realizována. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

5. Objednávání

Kupující nakupuje zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží na objednávku nebo zboží, které není momentálně na skladě, prodávající kupujícímu potvrdí telefonicky / e-mailem cenu a termín dodání.

Prodávající si dále vyhrazuje právo neprovést realizaci objednávky v případě, že zboží požadované kupujícím bude nedostupné z důvodu jeho předchozího vyprodání a nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Nadále trvá povinnost prodávajícího o tomto faktu kupujícího informovat.

Objednávat je možno následujícími způsoby:

- prostřednictvím elektronického obchodu na adrese e-shopu - potřeba řádně vyplnit objednávkový formulář
- elektronickou poštou na adrese obchod@hry-hlavolamy.cz

Prodávající doporučuje kupujícímu provádět objednávky přes e-shop nebo písemnou formou (e-mail) a uvést následující údaje:

do předmětu e-mailu uvést "Objednávka"
úplné jméno kupujícího
název zboží dle ceníku
jednotkovou cenu
dodací adresu, včetně telefonického kontaktu
všechny další údaje, které kupující považuje za důležité
Přijaté objednávky jsou závazné.

6. Doprava zboží a dodací lhůty

Vaše registrovaná objednávka slouží i k rezervaci zboží. Po odeslání objednávky zboží dostanete automaticky potvrzovací e-mail s přehledem objednávky a informací o tom, že vaše objednávka byla přijata do systému. Od této chvíle děláme maximum pro to, abychom zboží co nejdříve doručili na vaši adresu. Pokud je zboží skladem, expedujeme jej většinou do 2 pracovních dnů. Obvyklá doba pro doručení zboží se pohybuje v rozmezí od 3 - 10 pracovních dnů.

Kategorie poštovného a balného pro Českou republiku:
 

Cena zboží Poštovné
do 2000,- Kč 99,- Kč
nad 2000,- Kč zdarma
dobírka + 35,- Kč


7. Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo v souladu se zákonem 367/2000 Sb. do 14 dnů ode dne převzetí zásilky vrátit zboží nebo vyměnit za jiné. V takovém případě bude kupujícímu proti vrácení zboží vrácena kupní cena za zboží (nikoliv poštovné a balné) do 30 dnů, nebo zboží obratem vyměněno za jiné.

Podmínky pro vrácení zboží:

Toto právo však přísluší kupujícímu pouze tehdy, neporušil-li originální obal na zboží (bylo-li zboží baleno).

Je třeba odeslat dopis (nejlépe e-mailem na adresu info@hry-hlavolamy.cz
S textem:
"Chci odstoupit od objednávky č. XX ze dne .........
"Jméno a příjmení kupujícího"
"Vrácené zboží"
"Výše vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo:"
Zboží doručit na adresu prodávajícího spolu s přiloženou kopií výše uvedeného dopisu.

Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího, musí být v původním nepoškozeném obalu (bylo-li originálně baleno), nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, návodu atd.) a s kopií dokladu o koupi.

Zboží nezasílejte na dobírku – nebude převzato.

Doporučujeme Vám zboží pojistit. V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.

8. Záruční doba

Na dodané zboží pokskytujeme záruku v zákonné lhůtě 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.
Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a nesprávným skladováním. Zboží při převzetí zásilkovou službou vždy pečlivě zkontrolujte, poškozené či jinak znehodnocené balíky reklamujte přímo u dopravce.

9. Reklamační řád

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. Spolu s reklamovaným zbožím je nutno zaslat také kopii faktury a stručný popis závady.Reklamované zboží je nutno zaslat v originálním obalu. Bez kopie faktury není možné reklamaci vyřídit, v takovém případě bude zboží zasláno zpět na náklady zákazníka! Před odesláním je lepší se snámi spojit, někdy postačí jen rada. Reklamovat nelze zboží opotřebené nesprávným používáním nebo špatným skladováním Reklamace je řešena dle předpisů a norem platných v době uplatnění reklamace.

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com