Alchymisté

Alchymisté

999,- Kč
Bez daně: 826,- Kč
1 recenzí
Výrobce: MINDOK
Model: Alchymisté
Dostupnost: Vyprodáno
Množství:

Staňte se alchymistou se vším všudy! Se zatajeným dechem provádějte odvážné pokusy a objevujte magické schopnosti jednotlivých přísad. Své výsledky publikuje a získávejte granty. Své výrobky zpeněžujte a nakupujte mocné artefakty, které vám pomohou v dalším bádání. Veřejně vyvracejte bludy bezostyšně šířené pošetilci, kteří vám nesahají ani po kotníky. Zatrolení pouťoví mastičkáři!
Strategická hra vás učí vyhodnocovat rizika. Můžete finančně podpořit nejnovější teorii o ropuchách nebo naopak systematicky střádat zlaťáky na pořízení mocného artefaktu. Ale ruku na srdce – vážně si myslíte, že je dobrý nápad prodat svůj nový lektvar tomu šílenému barbarovi, který kolem sebe mydlí sekyrou hlava nehlava? Zvlášť když i vy sami si nejste tak úplně jistí, jaké má učinky?
Hra spolupracuje s aplikací, která využije váš tablet či smartphone k vyhodnocování atributů alchemických přísad. Aplikace je dostupná zdarma a je podporována operačními systémy iOS, Android a Windows. Alchymisty lze hrát i bez asistence elektronického zařízení – v takovém případě bere na sebe jeden z hráčů úlohu Game Mastera. Zvolený Game Master ale nemůže hrát s ostatními hráči, neboť se jedná o „nestranného soudce“.

Více informací v anglickém jazyce na Boardgamegeek.

Video návod v anglickém jazyce zde.

Hra
Věk hráčů Od 12 let
Počet hráčů 2 až 4
Délka hraní 120 min.
Náročnost Náročná

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:

Vaše recenze:

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Podobné zboží

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com